Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 22.01.2018, 19:31
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Зв'язок з нами

Національна Гаряча Лінія

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Події в Україні

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Форма входу

Пошук

Календар

«  Червень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Що відбулося

Урядові та регіональні сайти

Головна » 2015 » Червень » 22 » Наказ управління освіти від 19.06.2015 №77/1-к
08:45
Наказ управління освіти від 19.06.2015 №77/1-к

"Про проведення в управлінні освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області перевірки, передбаченої Законом України "

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

____________________________________________________________

   72313, м. Мелітополь  вул. Осипенко, 96; тел/факс  44-85-76; E-mail: melitopolgoruo@rambler.ru

                                                          НАКАЗ

19.06.2015                                                                         № 77/1-к

Про проведення в управлінні освіти

Мелітопольської міської ради Запорізької

області  перевірки, передбаченої Законом

України «Про очищення влади» 

    Відповідно до ст.ст. 42, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» і «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, абзацу сьомого Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р та розпорядження міського голови «Про проведення в Мелітопольській міській раді Запорізької області та її виконавчому комітеті перевірки передбаченої Закном України «Про очищення влади» від 02.06.2015 № 560-к:

 1. Запровадити проведення перевірки достовірності відомостей стосовно застосування заборон, передбачених частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо осіб, які займають V - VI категорію посад органів місцевого самоврядування  в управлінні освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області, та осіб, які претендують на зайняття цих посад.
 2. Затвердити план заходів в управлінні освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області, що додається.
 3. Відповідальним за проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» ( далі – перевірки), стосовно посадових осіб місцевого самоврядування управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області, які займають V -VI категорію органів місцевого самоврядування, та осіб, які претендують на зайняття зазначених посад, визначити начальника управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області, методиста з кадрів та  юрисконсульта управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Встановити, що юрисконсульт управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області є відповідальним за здійснення контролю за правовим забезпеченням проведення вищезазначеної перевірки, надання консультацій та роз’яснень з питань, що виникатимуть під час проведення зазначеної перевірки.

 1. Методисту з кадрів управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області забезпечити ознайомлення з цим наказом посадових осіб місцевого самоврядування, які підлягають перевірці, передбаченій Законом України «Про очищення влади».
 2. Методисту з кадрів управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області забезпечити розміщення в день видання відповідного наказу на офіційному інтернет-порталі Мелітопольської міської ради Запорізької області та ознайомлення посадових осіб місцевого самоврядування управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області з цим наказом.
 3. Методисту з кадрів управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області:
 1. забезпечити виконання посадовими особами місцевого самоврядування управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області, стосовно яких здійснюється перевірка, у десятиденний строк з дати початку зазначеної перевірки подання методисту з кадрів управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області власноручно написані заяви ( за встановленим зразком) про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України  « Про очищення влади», про згоду на проведення перевірки та оприлюднення відомостей щодо них;
 2. попередити посадових осіб місцевого самоврядування управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області, що неподання ними заяви, визначеної у пункті 6.1 цього наказу, або повідомлення посадовою особою місцевого самоврядування  у заяві про застосування до неї заборони, визначеної частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», є підставою для звільнення її з займаної посади.
 1. Методисту з кадрів управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області взяти до уваги, що особи, які претендують на посади в органи місцевого самоврядування управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області, разом з кадровими обліковими документами, необхідними для призначення їх на зазначені посади, повинні подати методисту з кадрів управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області власноручно написану заяву встановленого зразка.

Неподання вищезазначеної заяви особою, яка претендує на зайняття посади в органах місцевого самоврядування, є підставою для відмови їй у призначені на посаду.

 1. Методисту з кадрів управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області здійснити заходи щодо забезпечення оприлюднення на офіційному інтернет-порталі Мелітопольської міської ради Запорізької області повідомлень й інформації про хід та результати проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», стосовно посадових осіб місцевого самоврядування.
 2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою

Начальник управління освіти                           І.А. Єлісєєв

Поволоцька

5 – 42 - 51

 

 

 

"

Переглядів: 199 | Додав: melmiskyo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: